top of page
Image by Jon Tyson

PYTANIA I ODPOWIEDZI

CZY ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ STACJONARNIE?

Zajęcia grupowe:

Centrum "Twój Start" prowadzi zajęcia głównie stacjonarne dotrzymując się wszystkich wymagań Głównego Inspektora Sanitarnego. Słuchacze oraz lektorzy podczas zajęć mają na sobie maseczki lub przyłbice, a wszystkie biurka są dezynfekowane po każdej lekcji.

Zajęcia indywidualne:

Prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie, jak i online. Pakiety cenowe na zajęcia są jednakowe.

KTO PROWADI ZAJĘCIA?

Nasza kadra to doświadczeni, wykwalifikowani lektorzy, absolwenci studiów filologicznych, którzy mają za sobą liczne kursy doskonalenia zawodowego, staże Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz praktyki zagraniczne. Nasz zespół to osoby, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. 

CZY MUSZĘ ZDAWAĆ JAKIŚ TEST, ŻEBY SIĘ ZAPISAĆ NA KURS?

W przypadku gdy osoba zapisuje się na kurs nie od zera, by dołączyć do jakiejś konkretnej grupy, musi koniecznie potwierdzić poziom swojego języka. Zazwyczaj jest to możliwe dzięki rozmowie kwalifikacyjnej, którą przeprowadza telefonicznie nasz lektor. W przypadku, gdy analiza rozmowy utrudnia określenie poziomu językowego, zapraszamy na dodatkowy test w naszej szkole.

CZY CENA KURSU ZAWIERA MATERIAŁY SZKOLENIOWE?

Zazwyczaj cena kursu już zawiera materiały szkoleniowe. Mamy jednak kursy, na których Słuchacz musi dodatkowo nabyć podręcznik - o tym zawsze informujemy w momencie pierwszego kontaktu.

CZY MOGĘ ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ NA RATY?

Niestety, nie ma takiej opcji. Podpisanie umowy wiąże się z uregulowaniem całkowitej płatności za kurs, a w przypadku zajęć indywidualnych - uregulowaniem wybranego pakietu cenowego.

CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z KURSU LUB WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ?

Umowa nie przewiduje opcji wypowiedzenia umowy. Podpisując umowę, Słuchacz zobowiązuje się uiścić opłatę za kurs. W przypadku gdy Słuchacz nie uczestniczy w zajęciach, Szkoła również nie zwraca pieniędzy za nieodbyte zajęcia! To działa tak samo jak w przypadku opłaty karnetu na siłowni lub Internetu - podpisując umowę i opłacając usługę, nie może się żądać zwrotu pieniędzy, jeżeli nie korzysta się z tej usługi z przyczyn osobistych.

CO JEŻELI UWAŻAM, ŻE MÓJ POZIOM JĘZYKA JEST INNY NIŻ TEN, KTÓRY OKREŚLIŁ LEKTOR?

W takiej sytuacji przeprowadzamy jeszcze jedną rozmowę oraz proponujemy test plasujący. W przypadku stwierdzenia innego poziomu zaawansowania proponujemy przeniesienie Słuchacza do innej grupy.

CZY MUSZĘ PŁACIĆ ZA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, W KTÓRYCH NIE UCZESTNICZĘ?

Zapisując się na kurs indywidualny Słuchacz wspólnie ze Szkołą ustala harmonogram zajęć, zgodnie z którym odbywa się nauczanie. Jeżeli Słuchacz z własnej winy nie może uczestniczyć w zajęciach i poinformuje o tym Szkołę później niż 24 godziny przed planowaną lekcją, to taka lekcja będzie uznana za odbytą.

bottom of page