top of page

KURSY GRUPOWE

(STACJONARNE)

Jest to idealna opcja dla osób, które lubią pracować w grupie. Dzięki dialogom, dyskusjom, grom oraz oglądaniu wideo, będziesz nie tylko się uczyć, ale również fajnie spędzać czas.


Maksymalna liczba osób w grupie - 8

POZIOM A1, A2, B1

1200 PLN

(22 lekcje x 1 h 50 min)

Program każdego kursu kompleksowo rozwija wszystkie kompetencje językowe i komunikacyjne. Na zajęciach studenci uczą się nie tylko gramatyki, ale również poszerzają słownictwo, rozwijają umiejętności komunikacyjne oraz uczą się pisania tekstów.

POZIOM B2

1200 PLN

(20 lekcji x 1 h 50 min)

Kurs na poziomie B2 skupia się na wszystkich obszarach nauki języka: słuchanie, pisanie, czytanie oraz mówienie. Nacisk na prowadzenie konwersacji pozwala przełamać barierę w mówieniu oraz ćwiczyć poprawność  językową.

POLSKI SPEAKING KURS

600 PLN

(10 lekcji x 1 h 50 min)

Kurs jest przeznaczony dla osób, które władają językiem na poziomie B1/B2, jednak chcą przełamać barierę w mówieniu oraz ćwiczyć poprawność  językową. Każda lekcja kursu jest tematyczna, a dzięki dyskusjom, wspólnym omawianiom tematów, wyrażeniu własnej opinii na podany temat, kursanci uczą się nowego słownictwa i doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne.

W tej formie nauki nie musisz się dostosowywać tempem do grupy, wybranego przez szkołę programu, a możesz samodzielnie wybrać program uwzględniając własne potrzeby i pracować w komfortowym dla Ciebie tempie.

1 H - 60 MIN

POZIOM A1-B2

90 PLN/1 H (dla 1 osoby)

120 PLN/1 H (dla 2 osób)

POZIOM C1

110 PLN/1 H (dla 1 osoby)

POZIOM C2

130 PLN/1 H (dla 1 osoby)

KURSY SPECJALISTYCZNE

Język polski w biznesie, Karta Polaka, Stały Pobyt, rozmowa o pracę, medycyna itp.

Cena do uzgodnienia.

KURSY INDYWIDUALNE

(STACJONARNE/ONLINE)

bottom of page